zásilkovna srovnáme
srovnávač cen

Srovnávač cen zboží - s důrazem na osobní odběr

Např.: Kontaktní čočky, Samsung Galaxy S3

O nás


Zaza.cz přináší bezplatnou službu porovnání cen zboží na internetu. Zaza.cz je tu pro nás všechny. A především pro ty z nás, kteří rádi využíváme možnost osobního odběru, možnost úspory finančních prostředků jak na nákupu zboží přes internet, tak na dopravě. Cenový srovnávač Zaza.cz je unikátní v tom, že můžete zboží vyhledávat nejen podle nejlevnější ceny, ale zároveňpodle nejbližšího výdejního místa.

Internetové obchody zařazené do našeho srovnání cen pro vás předem vybíráme a prověřujeme. Pokud si zvolíte zaslání zboží do výdejního místa Zásilkovny, jedná se o e-shop, který je fyzicky prověřen tisíci zákazníky.

Projektem Zaza.cz jsme vyšli vstříc těm klientům, kteří se na Zásilkovnu obraceli s dotazy, jaké zboží a za jaké ceny si mohou nechat zasílat do svého nejbližšího výdejního místa. Zaza je určena pro zákazníky, kteří si přejí zboží vyhledat podle nejlevnější ceny a zároveň podle výdejního místa, které mají nejblíže práci či svému domovu. Zákazník tak ušetří jak na ceně zboží, tak na dopravě. Chybět nebude ani hodnocení zboží a eshopů a nově také hodnocení výdejních míst zákazníky. Výdejní místa nebudeme omezovat pouze na Zásilkovnu, ale eshop si může do systému přidat také své vlastní pobočky a outsourcované pobočky dalších partnerů.
Simona Kijonková
zakladatelka projektu Zaza.cz a Zásilkovna.cz

Zaza.cz se připojuje k zásadám společnosti SROVNAME, s.r.o.: "Dobré jméno je pro nás nejcennější. Jsme otevření a s každým bez rozdílu jednáme poctivě. Dbáme na vysokou kvalitu a hodnotu služeb, které poskytujeme zákazníkům i všem obchodním partnerům. Udržujeme krok s nejnovějšími trendy a neustálé inovace nám pomáhají zlepšovat naše služby, rozvíjet se a růst.
Efektivní investice do rozvoje zajistí zisk nám i našim obchodním partnerům".

David Folprecht
jednatel společnosti SROVNAME, s.r.o.

Kontaktní údaje naleznete na odkaze Kontakt

z-point

Seznam výdejních míst Z-Point pro osobní odběr

Česká republika: Benešov u Prahy, Beroun, Brno 8x, Česká Lípa, České Budějovice, Český Těšín, Frýdek-Místek 2x, Havířov 3x, Hodonín, Holešov, Hradec Králové, Hranice, Hulín, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno 2x, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec 2x, Litoměřice, Litomyšl, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Neratovice, Olomouc 3x, Opava, Orlová - Lutyně, Ostrava 6x, Ostrava - Zábřeh, Pardubice 2x, Písek, Plzeň 4x, Praha 33x, Prostějov, Přerov, Příbram, Rakovník, Rudná, Sadská, Slaný, Stolín, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vyškov, Zlín 3x, Znojmo, Žatec

Slovensko: Banská Bystrica 2x, Bardejov, Bratislava 6x, Brezno, Dunajská Streda, Galanta, Kanianka, Komárno, Košice 3x, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Poprad, Prešov, Rimavská Sobota, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Stupava, Štrbské Pleso, Trenčín, Trnava 2x, Zvolen, Žilina 2x